Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız uzun yıllardır İstanbul inşaat sektöründe hizmet vermekte ve aynı zamanda ilçeler ile çevre illere de hizmet götürmektedir. Sektöre öncülük eden firmalardan biri olmanın gururu ile alanımızda profesyonel hizmet sunmaktayız. Uzun yıllardır bizimle çalışan deneyimli personellerimizin hepsi, alanında uzman olan ve bilgi sahibi kişilerdir. Bu sayede verdiğimiz tüm hizmetlerde üstün kalitedeki işi hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz

Firmamız tarafından inşaat, tadilat ve dekorasyon alanlarına ilişkin hemen her hizmet sunulmaktadır. bu hizmetlerimizi genel başlıklar altında toplamak gerekirse, hizmetlerimiz şunlardır: Asfalt yer kesme hizmetleri, kiralık kepçe hizmetleri, kırım ve yıkım hizmetleri, moloz alımı hafriyat hizmetleri, tadilat ve dekorasyon hizmetleri, banyo tuvalet kırma kanal açma hizmetleri, karot ile beton kesme hizmetleri, karot ile beton delme hizmetleri, hidrolik raylı beton kesme, şap betonu kırma hizmetleri, bina temizliği ve bahçe düzenleme hizmetleri, fayans seramik kırma tadilat hizmetleri, çatı izolasyonu…

Hizmet Alanlarımız

Firmamızın merkezi İstanbul’da olup, yukarıda bahsi geçen tüm hizmetler İstanbul sınırları içerisinde sizlere sunulmaktadır. Her geçen gün gelişmeyi amaç edinen firmamız İstanbul sınırlarını aşarak çevre illere de hizmet götürmektedir. Bu sayede hizmet ağı ve müşteri çevresini sürekli olarak geliştiren firmamız, müşteri portföyünü de geliştirmeye devam etmektedir.

Müşteri Portföyü

Firmamız köklü bir firma olduğu için uzun yıllarda birçok müşteri edinmiş ve geniş bir müşteri portföyü edinmiştir. Bireysel müşterilerden tutun da şirketler, kurumlar ya da diğer işletmeler gibi pek çok farklı gerçek ve tüzel kişiye hizmet sunulmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetler sonrası müşterilerimiz tarafından gösterilen memnuniyet ifadelerinin hakkını vermek için gayret göstermekteyiz. Bu nedenle vermiş olduğumuz hizmetleri günden güne arttırarak daha geniş alanda faaliyet göstererek, daha çok müşteriye hitap etmek ve daha fazla insana çözüm sunmak için çalışmaya devam etmekteyiz.

Hizmet Politikamız

Firmamız tarafından inşaat işleri ile birlikte tadilat, dekorasyon ve daha pek çok alanda hizmet sunulmaktadır. Tüm bu hizmetlerin verilmesi esnasında müşteri memnuniyeti ilk hedefimiz olup kaliteyi uygun fiyatla sunmayı ve her işi profesyonel olarak yerine getirmeyi hedeflemekteyiz.

Profesyonel Hizmet Anlayışı ve
0536 717 42 04
Deneyimli Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.