Sultanbeyli Yıkım Kırım Mini Kepçe Kiralama 0536 717 42 04

Sultanbeyli Yıkım Kırım Mini Kepçe Kiralama

Sultanbeyli Yıkım Kırım Mini Kepçe Kiralama

Sultanbeyli İlçesi Hizmetlerimiz

İstanbul’da inşaat alanında hizmet gösteren firmamız, köklü bir geçmişe sahip olup İstanbul’un tüm ilçelerine, mesela Sultanbeyli kırım yıkım hizmetleri götürmeye devam etektedir. Asfalt yol kesme, tadilat ve dekorasyon, beton kesme delme ya da kırma dökme gibi aklınıza gelebilecek her alanda profesyonel hizmetin adresi firmamızdır.

Karot İle Beton Kesme

Beton kesme işi çoğu işin icrasında ihtiyaç duyulan bir iştir. Bazen inşaat alanlarında yapılan yanlış beton dökme işleri, bazen beton zeminin kesilerek bazı araçlar yerleştirilmesi işi, bazen de inşaat henüz bitmeden kapı veya pencerenin yerini değiştirme ve benzeri işler için betonların kesilmesi veya delinmesi gerekebilir. Sizin de bu tür bir hizmete ihtiyacınız varsa karot beton delme Sultanbeyli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karot Kullanmanın Avantajları

Karot makinesi ile yapılan işler diğer kesme, delme, kırma işlerine nazaran çok daha avantajlıdır. Çünkü bu aletin kullanılması sırasında betonda çatlama, kalkma ya da ufalanma gibi riskler yoktur. Bu risklerin meydana gelmesi demek ikinci bir tadilat ihtiyacının doğması anlamına geldiği için ekstra zaman ve ekstra masraf anlamına gelecektir. Bu yüzden karot ile işlerin yapılmasını sağlayarak tüm bu riskleri bertaraf edebilirsiniz.

Beton delme kesme işlemleri betonun kalınlığı, yapısı veya zeminin büyüklüğü ile yakından alakalıdır. Ancak karot makinesinin ucuna takılacak olan doğru aparatlar sayesinde tüm beton işlerinde doğru sonuca ulaşmaktayız. Karot ile 4 metreye kadar delme işlemi yapılabilmesi sayesinde yapamayacağımız iş yoktur diyebiliriz.

Kırma İşleri

Kırma işlemleri genellikle evlerde, işyerlerinde, hastane, okul gibi kurumlarda ve aklınıza gelebilecek diğer tüm yapılarda yapılan tadilatlar esnafında sunulmaktadır. Banyo veya mutfak yenilemek, duvara kapı açmak,  duvarı kırarak alanı genişletmek ve çok daha fazlası için ciddi bir kırma şaması gereklidir. kırma işlemi doğru şekilde yapılmazsa tadilat işleriniz ve masraflarınız da büyüyecek demektir. Bu yüzden kırma işlemleri esnasında bizim gibi profesyonel bir firmadan yardım almaktan çekinmeyiniz.

Moloz Taşıma Hizmetleri

Yıkma kırma hizmetleri sonrasında ortaya çıkan onlarca kilo ve hatta tonlarca moloz sizi bir hayli düşündürecektir. İşte bunu düşünmenize gerek yok çünkü firmamız tarafından kırma yıkma işleri yapılsın olsun veya olmasın moloz alımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız tarafından Sultanbeylide gerçekleştirilen kırma işlemleri esnasında çevreye en az zarar vermeye, tadilat işlerinin sınırları ile bağlı kalmaya, etrafı kirletmemeye ve en kısa sürede işi bitirmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede en kısa sürede, sizin talimatlarınızdaki işi ortaya çıkarıyoruz. Bizim hızlı çalışmamız demek yeniden yapma işlerine de süratle başlanması ve devam edilmesi anlamına gelmektedir.

Yıkım Hizmetleri

Kentsel dönüşüm projelerinin günden güne arttığı İstanbul’da, her geçen gün yepyeni binalar dikilmektedir. Kentsel dönüşümün hızla devam ettiği Sultanbeyli’de yıkım hizmetleri hızla devam etmektedir. Uzun yıllardır yıkım konusunda da profesyonelce hizmet sunan firmamız, yıkım için gerekli olan tüm iş makineleri ve araç gerece haizdir. Bu sayede yıkım işlerinin en profesyonel şekilde, en kısa sürede ve en temiz şekilde gerçekleştirilmesine özen gösterir.

Yıkım işleri esnasında toz kaçınılmaz gibi görünse de firmamız çevreye ve insan sağlığına verilecek tüm zararlara karşı önlem alarak çalışmalarına devam eder. Bu sayede yıkım faaliyetleri esnasında çevreye rahatsızlık vermekten kaçınılır.

Yıkım sonrası ortaya çıkan şey yalnızca dağ gibi enkazdır. Bu enkazı ortadan kaldırmak kimi zaman yıkım işlerinden çok daha uzun sürebilir. Firmamız bu konuda da deneyimi ve üşütün teknoloji harikası makineleri ile çok kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı ve
0536 717 42 04
Deneyimli Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.