Şap Betonu Kırma Hizmetleri

Şap Betonu Kırma Hizmetleri

Şap Betonu Kırma Hizmetleri

Bu yazımızda sizlere firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden birisi olan şap betonu kırma hizmetleri hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu kapsamda şap beton kırma yöntemleri ile aletleri hakkında detaylı açıklamalar yapacak ve ardından oluşan molozların nereye döküldüğü hakkında da bilgiler vereceğiz.

Şap Beton Kırma Yöntemleri

Beton kırma yöntemleri betonun ve yapının cinsine göre değişiklik arz etmektedir. Bu kapsamda kullanımda olan ve olmayan yapı ayrımı yapmak da son derece önemlidir. Zira kullanımda olmayan binaların yıkımı kolay bir şekilde yapılarak tamamen yıkılabilir ancak kullanımda olan binaların diğer yerlerine zarar vermemek adına dikkatli bir şekilde kırım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Kullanımda Olmayan Binalar

Şap beton yıkımı yapılacak kullanımda olmayan binalar için en iyi yöntem iş makineleri olmaktadır. Bu kapsamda iş makineleri ile direkt olarak binanın yıkımı sağlanmakta ve büyük parçalar da kırılmaktadır. Nitekim bina içerisinde yerleşim olmadığı ve binanın tamamen yıkılması sebebiyle bu yöntem tercih edilebilir. Eğer diğer katlara zarar vermek istenilmez ise bu durumda iş makineleri kullanımı uygun değildir.

Kullanımda Olan Binalar

Eğer beton yıkımı yapacağınız binada yerleşim var ise bu durumda kullanmanız gereken yöntem ve aletler değişiklik arz edecektir. Bu kapsamda kullanılacak aletler hilti, kompresör ve karot olmaktadır. Bu aletlerin avantajlı noktası betonun diğer yerlerine dolayısıyla binaya zarar vermemesi sağlanmaktadır. Bu sayede bölgesel olarak çalışmak mümkün olabilmektedir. Firmamız bu kapsamda bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan ustalara sahip olması nedeniyle hiçbir endişeye kapılmadan bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Molozlar Ne Olacak?

Beton yıkımı sonrasında molozlar belediye tarafından belirlenen alanlara dökülmektedir. Böylelikle çevreye karşı duyarlı bir şekilde hareket eden firmamız Çevre Kanunu'nun amir hükümlerine de harfiyen riayet etmektedir. Aksi takdirde para cezası ile karşılaşılmakta ve bu da kimsenin istemeyeceği bir durum olmaktadır.

Dolayısıyla isterseniz kullanımda olan isterseniz de olmayan bina ya da sair yerlerde kırım işlemleri sonrasında ortaya çıkan molozlar firmamız tarafından alınmakta ve bu sayede sizleri büyük bir yükten kurtarmaktadır.

Beton Kırma Maliyeti

Firmamız beton kırma ücretleri için oldukça makul ve uygun fiyatlar talep etmektedir. Bu fiyatları belirleyen hususlar ise kırılacak beton alanın büyüklüğü betonun cinsi gibi hususlar olmaktadır. Tüm bu hususlar göz önünde bulundurularak sizlerden talep edilecek fiyatlar piyasa fiyatlarının son derece altında yer almaktadır.

Kaliteli Hizmet Garantisi

Beton Kırma işi son derece teknik bilgi isteyen bir iştir. Bu sebeple yapılacak herhangi bir yanlış işlem diğer katların da zarar görmesine neden olabilir. Dolayısıyla firmamızın profesyonel ekiplerinden destek almanız son derece önemli olacaktır. Böylelikle daha sonra ortaya çıkabilecek sorunlardan da kaçınabilmek mümkün olacaktır.

İletişim Bilgileri

Eğer şap beton kırdırma ihtiyacınız var ise bu durumda bizleri arayarak yardım isteyebilirsiniz. Bunun için ise sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ve bizlere doğrudan ulaşabilirsiniz.

Firmamızı aramanız halinde sizlere en doğru bilgiler verilecektir. Hatta bu kapsamda ücretsiz keşif hizmeti de verilebilecek ve ortaya çıkacak fiyatın daha da netleştirilmesi sağlanacaktır.

Tüm bu işlemlerin ardından ise belirttiğiniz tarih ve saatte yıkım işlemleri yapılacak ve sizlere en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Böylelikle birçok masraf yapmaktan kaçınacak ve en temiz ve güvenli bir şekilde firmamızın hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Bu amaç doğrultusunda sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. En kaliteli ve ekonomik hizmet için sizler de heyecanlanıyor iseniz daha da beklemenize gerek bulunmadığını söyleyebiliriz.

Foto Galeri


Şap Betonu Kırma Hizmetleri
Profesyonel Hizmet Anlayışı ve
0536 717 42 04
Deneyimli Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.