Banyo Tuvalet Kırma, Kanal Açma Hizmetleri

Banyo Tuvalet Kırma, Kanal Açma Hizmetleri

Banyo Tuvalet Kırma, Kanal Açma Hizmetleri

Çoğu zaman eski binalarda yıllar sonra yeniden bir tadilat yaptırmak gerekir ki bu tadilat işi banyo ve tuvalet tadilatı dahil neredeyse tüm evi kapsar. Hem evde kullanılan malzemelerin eskimiş olması hem de artık fonksiyonlarını yerine getiremiyor olması nedeniyle değişmesi gerekecektir. Bunun için de eski malzemelerin kırılarak sökülmesi gerekir. 

Banyo Tuvalet Kırma

Banyo tuvalet kırma işleri kapsamlı ve uzun işlerdendir. Çünkü buralarda bulunan tuvalet, klozet, küvet, lavabolar gibi pek çok eşyanın sökülmesi, sökülemiyorsa da kırılması gerekir. Bunların kırılması hem uzun sürecek hem de onlarca çuval moloz çıkacaktır. Bu yüzden kişilerin kendi başına yapması mümkün olmayan bu işler profesyonelce yapılmalıdır.

Bu tür malzemeler alandan çıkarıldıktan sonra ise sıra seramikleri fayanslar ya da kalebodurlar kırılmalıdır. Bu iş uzmanlık isteyen bir iştir. Çünkü bunları kırmak çok zorlu bir iştir. Bu yüzden tüm bu işler profesyonelce yerine getirilmelidir.

Moloz Alımı Hizmeti

Kendi çabalarınız ile banyo tuvalet kırma İstanbul işlemleri yaparsanız, ortaya çıkan bir sürü moloz başınıza bela olacaktır. ayrıca kırma esnasında kırılması gerekmeyen yerlere zarar vererek, ekstradan masraf çıkmasına veya tadilat gerekmesine sebep olabilirsiniz. İşte bu yüzden işi bizim gibi profesyonel firmalara emanet edin.

Firmamız tarafından yapılan kırma işlemleri sonrasında çıkan molozlar, ustalarımız tarafından çuvallara doldurulur ve dışarı çıkarılır. Yine firmamıza ait olan araç ve firma personelleri gelerek bu molozları alırlar ve moloz dökmek için ayrılmış olan bölgelere sevk ederler. Bu sayede molozları ne yapacağım derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Kanal Açma Hizmetleri

Banyo veya tuvalet tıkanması çoğu kişinin karşılaştığı talihsiz olaylardandır. Özellikle çok sayıda kişinin tuvaletleri kullandığı okul, hastane ya da kurumsal yerlerde tuvalet tıkanması çok yaşanır. Banyolarda genellikle saçlar gibi küçük maddelerin birikmesi sonucu tıkanma oluşur. Tuvaletlerde ise tuvalete atılan tuvalet kağıdı, pedler, ıslak mendiller gibi malzemeler tıkanıklık oluşturur.

Bu kötü olayın çözümü ise sıradan insanlar ya da sıradan malzemelerle mümkün değildir. Bu duruma donanımlı ekipman ve profesyonel bir çalışma ile müdahale etmek gerekir. Bunun için mutlaka kendiniz denemek yerine bizim gibi profesyonel firmalardan yardım almalısınız. Çünkü tuvalet tıkanıklığı bazen geri tepme yapabilir ki  bu da eviniz ve eşyalarınızın lağım kokması anlamına gelecektir.

Tıkanık Tuvalet Açma

Tıkanmış olan tuvaletleri açmak için öncelikle alanda bulunan mevcut suyun tahliye edilmesi gerekir. Firmamız tarafından kullanılan profesyonel makineler sayesinde su kolayca tahliye edilebilir. Su tahliye edildikten sonra ise alan incelenerek tıkanıklığın sebebi anlaşılmaya çalışılır. Bu işlem kameralı aletler sayesinde oldukça kısa sürecek ve kolay olacaktır. tıkanıklık tespit edildikten sonra ise açma kısmına geçilir.

Tuvalet açmak için robot cihazlardan yararlanılır. Tuvalet açmak için özel olarak üretilen bu cihazlar sıradan insanlar için gereksiz ve pahalı makinelerdir. Firmamız bünyesinde bulunan bu makineler sayesinde tuvalet tıkanıklığı açmak çok kısa ve kalıcı olacaktır. bundan sonra uzunca bir süre tuvaletiniz tıkanmayacaktır. Açma işleminden sonra yine kameralı kontrol yapılarak işlemden emin olunur. Ayrıca tıkanıklığın sebebi tespit edilir ve ev sahibi bu konuda uyarılır ki aynı sorunla tekrar karşılaşmak zorunda kalmasınlar.

Kanal Açma Hizmetleri

Bazen de tıkanan yer çok daha büyük ve kapsamlı olabilir. Atık su giderlerindeki tıkanıklık, kanalizasyon tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı gibi tıkanıklıklardır. Bu tıkanıklıkları açmak için profesyonel makineler ve özel nitelikteki iş makineleri kullanılmaktadır. Firmamız tarafından bu işler de profesyonel olarak yerine getirilmektedir.

Foto Galeri


Banyo Tuvalet Kırma, Kanal Açma Hizmetleri
Profesyonel Hizmet Anlayışı ve
0536 717 42 04
Deneyimli Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.